Про нас

Про нас

Українське ТзОВ «Фірма з відшкодування збитків “Автомобіле Експерт” (код ЄДРПОУ 40879510) ― офіційний представник польської юридичної компанії Kancelaria Odszkodowawcz Automobile Expert Sp. z o.o. ul. Cegielniana 1, 42-280 Częstochowa, Polska (NIP 754-289-10-97), яка є однією з найбільших юридичних компаній у Республіці Польща, в штаті якої понад 30 висококваліфікованих юристів вже протягом 16-ти років займається виключно фінансовими відшкодуваннями на території ЄС для громадян Республіки Польща та вже 6 років для громадян України. За цей період громадянам України з нашою допомогою було відшкодовано понад 3 млн євро.

Напрацьований роками досвід наших юристів (у галузях страхового, цивільного та кримінального права), висока ефективність їхніх дій дозволяють визначити та отримати максимально можливу суму фінансового відшкодування для наших клієнтів від польських та європейських страхових компаній, працедавців та інших структур.

Наші переваги:

  • безкоштовна юридична консультація цілодобово;
  • у разі летального випадку надання спец автомобіля та оформлення всіх необхідних документів на перевезення тіла до України;
  • надання медичного автомобіля для перевезення постраждалих до вибраного медичного закладу в Україні;
  • допомога родичам потерпілих потрапити до ЄС (фінансова і транспортна підтримка);
  • вирішення по позовах найбільш складних або спірних справ формує не один наш адвокат, а колегія наших адвокатів;

Ми НЕ БЕРЕМО У ВАС ЖОДНИХ ПЕРЕДОПЛАТ (АВАНСІВ)!

ДТП в Європі
Тернопіль, вул. Крушельницької
Отримайте безкоштовну консультацію зараз!

Безкоштовна консультація


Заповніть форму, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом